After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Isinize yarayacak birseyler? EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Isinize yarayacak birseyler? EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Isinize yarayacak birseyler? EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Isinize yarayacak birseyler? EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Isinize yarayacak birseyler? EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Isinize yarayacak birseyler? EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Isinize yarayacak birseyler? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Isinize yarayacak birseyler? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Isinize yarayacak birseyler? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir :: 3 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Isinize yarayacak birseyler? Vote_lcapIsinize yarayacak birseyler? Voting_barIsinize yarayacak birseyler? Vote_rcap 
boronzox
Isinize yarayacak birseyler? Vote_lcapIsinize yarayacak birseyler? Voting_barIsinize yarayacak birseyler? Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Isinize yarayacak birseyler?

+3
mobidik
boronzox
scguven
7 posters

Isinize yarayacak birseyler? Empty Isinize yarayacak birseyler?

Mesaj  scguven Paz 24 Ağus. 2008, 12:05

Merhaba arkadaslar;

Katilimim olmasa da siklikla forumda geziniyor ve cok faydalaniyorum. Paylasimda bulunan herkese cok tesekkurler.

Ne zamandir bu dizin altina yazmak istiyordum. Bugun uygun oldu.

Su ana kadar bazi amator kisa filmlere ve flash oyunlarina muzik produksiyonu yaptim.

Burada gordugum, amator adi altinda profesyonel kalitede ortaya cikan isler karsisinda gercekten etkilendim ve aranizda, kisa filmlerine, calismalarina muzikal anlamda yardimci olabilecegim kimse varsa, bunu seve seve hicbir karsilik beklemeden yapmaya hazirim.

Calismalarimdan bazilarini su adresten dinleyebilirsiniz:

http://www.soundclick.com/madsbox

Herseyden once ben de bir amatorum ve kullanilan muzik programlari olsun, produksiyon konulari olsun, her turlu konuda yardima hazirim.
scguven
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Ogrenci

Isinize yarayacak birseyler? Empty Geri: Isinize yarayacak birseyler?

Mesaj  boronzox Paz 24 Ağus. 2008, 12:08

Düşüncelerin çok hoş dostum çok iyisin cheers cheers cheers
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  mobidik Paz 24 Ağus. 2008, 13:13

Baya bir süredir buralardasınız sanırım ama biz göremedik sizi.. Neyse.. Öncelikle Hoşgeldiniz..
Bu mesaj beni heyecanlandırdı gerçekten de.. Hem sitemiz adına hem de burdaki insanlar için çok faydalı bir mesaj bu =)
Benim bir tane müzik nedeni ile yarım kalan bir kısafilmim bir tane de başlayacak olduğum kısafilm müzikleri için bu konuda yardım arıyordum zaten.
Neyse hemen böyle sıkboğazlık etmeyeyim.. Umarım yardımlarınızı esirgemezsiniz =)
:dance:
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  scguven Paz 24 Ağus. 2008, 13:46

Sicak karsilama mesajlariniz icin cok tesekkur ederim.

Mobidik, Adana basligindan takip ettigim uzere sanirim Adana'ya ugruyorsun tatillerinde. Bende Adanaliyim ve master egitimim icin yurtdisindayim su anda. Neyse ki sadece 2 haftam kaldi donmeye. Adana bulusmasina katilamadigim icin ayrica uzuldum zaten.

Gerci projelerde ortak calismak icin ayni sehirde bulunmaya gerek yok. Guzel bi koordinasyon ve yeterli dosya transferi ile pek cok sey yapilabiliyor.

Senin ve burada iyi isler cikarmak icin cabalayan tum arkadaslarin projelerinde calismaktan buyuk keyif alirim.

Ben genellikle senarist ve yonetmenle (ki cogu zaman ikisi ayni kisi oluyor:) oturup, filmin ambiyansi, sahnelerde gerekli olacak kucuk muzik oyunlari, anlam vurgusu gerektiren yada olayi tamamlamasi gereken muzikal unsurlari tartisiyorum. Yani calisma seklim, "ben sana muzigi yollayim sen de filmine oturt seklinde" degil. Her sahneyi ince ince isleme taraftariyim.

Bu elbette cok zaman aliyor ama ortaya cikan is sanatsal anlamda daha keyifli oluyor bence.

Kisaca bahsetmek istedim bunlardan, umarim sikmamisimdir sizi. Projelerin hakkinda haberlerini bekliyorum.

Selcuk
scguven
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  mobidik Paz 24 Ağus. 2008, 13:52

Büyük bir ihtimalle bu sene boyunca Adana'da olacam.. Tabi kesin değil bu.. Neyse..
Çalışma yöntemin güzel.. Zaten ben de eğer ki böyle bir şeyin içine girersem öncelikle ana montajı yapıp müzikler için karşı tarafa gönderiyorum çalışmamı. Eğer ki saha sonradan bir değişiklik olacaksa eğer bunu ortak konuşup hallediyoruz. Yani bu dediğimi bir kez denedik.. İlk başlarda güzel gidiyordu çalışmamız ama sonradan müzik yapan arkadaş vazgeçti ya da çekip gitti desek yeridir.
Adana'da yine bir buluşma olacak ama sanırım sen yine katılamaycaksın. Haftaa haftasonu bir buluşma daha düzenlemek istiyoruz. Artık tak etti. Ortak bir çalışma yapmak istiyoruz.
Bu taraflara geldiğinde umarız seninle de tanışma fırsatımız olur.
Bakarsın,biz çalışmayı bitiririz,sen de üzerinde çalışırsın =)
Neyse.. Benim evi silip süpürmem gerek.. Görüşürüz :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  milenyumkomando Ptsi 25 Ağus. 2008, 17:13

aramızda senin gibi arkadaşlara elbetteki ihtiyacımız olacaktır yardıma hazır olman inan bu forumdaki herkesi gururlandırmıştır gerçekten bu dostca düşüncen için teşekkürler. Haa bu arada sana müzik konusunda danışacağım çok şey olacak zamanım olunca sana pm atarım kendine iyi bak
milenyumkomando
milenyumkomando
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : VATAN BEKÇİSİ
Kullandığınız Programlar : 3DS MAX AE PARTİCLE ADOBE PHOTOSHOP CS3

Mesaj  haziran Ptsi 25 Ağus. 2008, 17:17

milenyumkomando demiş ki:Haa bu arada sana müzik konusunda danışacağım çok şey olacak zamanım olunca sana pm atarım kendine iyi bak

Arada sıradada bilgi alırken forumu kullanırsan bizde birşeyler öğreniriz belki komando dime Rolling Eyes

Bu arada scguven aramıza hoşgeldin yararlı birisi olacağa benziyorsun umarım kalıcı olursun :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  scguven Ptsi 25 Ağus. 2008, 22:04

milenyumkomando; haziran'in da dedigi gibi ozel mesaj yerine muzik basligi altinda bir konu acarsin, hep beraber faydalaniriz bildiklerimizden. Donanim, yazilim veya isin produksiyon asamasindaki herhangi bir konuda elimden geldigince yanitlamaya calisirim.

haziran, hosbulduk. Aslinda bir suredir foruma uyeyim ve cok faydalandim. Bu noktadan sonra bir tesekkur mahiyetinde bende burada amator ruhla cok guzel isler cikaran arkadaslarimiza yardimci olmak istiyorum. Gerek bilgi paylasmi olsun, gerek muzik olsun.

Cok onemli bir Turkce kaynak olan bu sitede icerigi daha da zenginlestirmek adina yapabilecegimiz pekcok sey var. Ben uzerime duseni yapmaya hazirim.

Selcuk
scguven
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Ptsi 25 Ağus. 2008, 22:21

Teşekkürler Selçuk böyle seviyeli ve değerli arkadaşlarımızın sürekli aramızda olmaları bile katkıdır, ayrıca vefakarlık duygun içinde teşekkürler çünkü bizler gerçekten karşılıksız yapıyoruz bu işi ve bir teşekkür yetiyor.
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  scguven Perş. 12 Kas. 2009, 11:14

Tekrar merhabalar arkadaşlar! Isinize yarayacak birseyler? 982586

Bir süre forumdan iş durumu dolayısıyla uzak kaldım. Bu süre zarfında harika işler çıkaran üyelerimizin artması ve çıtanın oldukça yükselmesi çok sevindirici.

Ben de boş durmadım. Burada çekilen ve festivallere katılan 2 adet kısa filme müzik verdim. Bunları dinlemek isterseniz www.soundclick.com/madsbox adresinden "Basewalk" ve "Growth Factor" isimli şarkılara tıklayabilirsiniz.

İlk mesajtaki teklifim hala geçerli. Müzik ve prodüksiyon konusunda faydam dokunabilecek arkadaşlarla, stok müzikler ve efektler kullanmak yerine projenin duygusuna uygun orijinal müzikler isteyenlerle, bu sayfalar aracılığıyla bağlantı kurmak istiyorum.

Forumun bana yardımcı olduğu kadar, ben de forum sakinlerine yardımcı olmak istiyorum.

Geri dönmek çok güzel. Herkese iyi çalışmalar! Isinize yarayacak birseyler? 673548
scguven
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  boronzox Perş. 12 Kas. 2009, 13:30

scguven demiş ki:
Forumun bana yardımcı olduğu kadar, ben de forum sakinlerine yardımcı olmak istiyorum.

Geri dönmek çok güzel. Herkese iyi çalışmalar! Isinize yarayacak birseyler? 673548

Isinize yarayacak birseyler? 925887 Isinize yarayacak birseyler? 925887 Isinize yarayacak birseyler? 925887
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  haziran Perş. 12 Kas. 2009, 17:14

scguven demiş ki:Forumun bana yardımcı olduğu kadar, ben de forum sakinlerine yardımcı olmak istiyorum.

Güzel anlaşma :ebr58:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  scguven Çarş. 09 Ara. 2009, 13:02

Arkadaşlar Motionworks (www.motionworks.com.au) tarafından düzenlenen After Effects jenerik yarışmasının finalistleri belli oldu. Müziğini benim üstlendiğim yarışmada çok güzel jenerikler var. Bizden hiçkimsenin olmaması üzücü. :(
scguven
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  CurvaSud1954 C.tesi 26 Ara. 2009, 13:46

Hocam müzikleri çok begendim nasıl indirecez. Denedimde basaramadım
CurvaSud1954
CurvaSud1954
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : Adobe Premiere Pro 2

Mesaj  scguven C.tesi 26 Ara. 2009, 17:31

Selam CurvaSud1954,

Kullanmak istediğin müziği bana mesaj yoluyla iletirsen, sana kayıpsız formattaki dosyaları yollayabilirim.
scguven
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  CurvaSud1954 C.tesi 26 Ara. 2009, 21:49

Hocam post sayım yeterli değil pm atamıyorum ama mümkünse ordaki tüm müzikleri rar'layamazmısınız biyere ...

Pm'De atabilirsniz burdanda gönderebilirsiniz.
Çok saolun
CurvaSud1954
CurvaSud1954
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : Adobe Premiere Pro 2

Mesaj  yurt-seven07 Ptsi 01 Şub. 2010, 18:38

herşeyiyle güzel
yurt-seven07
yurt-seven07
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Okul
Kullandığınız Programlar : After , photoshop

- Similar topics