After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 122 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 122 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Vote_lcap(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Voting_bar(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Vote_rcap 
boronzox
(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Vote_lcap(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Voting_bar(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm

2 posters

(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Empty (YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm

Mesaj  furkankurt1 Paz 03 Şub. 2008, 20:46

Arkadaşlar sizi de yoruyorum üzgünüm ama ae de videolarda mesela ileri doğru giden bir arabayı tersine çeviripde geri gitmesini nasıl sağlarız?

Birde hocam herhangi bir nesneyi uçurmayı nasıl sağlarız. yardımlarınız için tşk ederım
furkankurt1
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : CTP (Matbaa)
Kullandığınız Programlar : CorelDraw, FreeHand, AI, PS, AE, FW, DW, ID, QuarkXpress

(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Empty Geri: (YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm

Mesaj  haziran Paz 03 Şub. 2008, 21:12

Bir videoyu geri sardırmak için layere sağ tıklayıp CTRL+ALT+R yapman yeterlidir ama uçurma dediğin kısmı anlamadım biraz daha açarsan belki yardımcı olabilirim Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

(YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm Empty Geri: (YARDIM) Videolardaki Genel İşlemler yardım edersenız sevnrm

Mesaj  furkankurt1 Ptsi 04 Şub. 2008, 13:40

hocam uçurma derken herhangi bir nesneyi mesela kutuyu havalandırma olayından bahsediyorum yükseğe kaldırma tabii sanal bir halde. tşk ederım
furkankurt1
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : CTP (Matbaa)
Kullandığınız Programlar : CorelDraw, FreeHand, AI, PS, AE, FW, DW, ID, QuarkXpress

Mesaj  haziran Ptsi 04 Şub. 2008, 18:38

furkankurt1 demiş ki:hocam uçurma derken herhangi bir nesneyi mesela kutuyu havalandırma olayından bahsediyorum yükseğe kaldırma tabii sanal bir halde. tşk ederım

Bunu layer seçeneklerinden position ayarı ile yapabilirsin kutuyu önce aşağı getir bir keyframe ekle sonra yukarı taşı otomatik bitiş keyframesi eklenecek play yaptığında aşağıdan yukarı doğru hareket eden bir kutu olacak hızını ise keyframelerin kendi aralarındaki mesafeyi kısaltarak yada uzatarak istediğin gibi ayarlayabilirsin ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)