After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 117 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 117 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Vote_lcapİlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Voting_barİlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Vote_rcap 
boronzox
İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Vote_lcapİlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Voting_barİlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0)

+2
slybee
beetirim
6 posters

İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Empty İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0)

Mesaj  beetirim Perş. 24 Ocak 2008, 01:36

beetirim
beetirim
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : movie maker :D

İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Empty Geri: İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0)

Mesaj  slybee Perş. 24 Ocak 2008, 03:48

ehueheuehue çok eğlenceli bişi bu yaw :D
slybee
slybee
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : R-TV-C
Kullandığınız Programlar : Premiere, After Effects, Photoshop

İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0) Empty Geri: İlk Çektiğimiz Filmi (Montaj-kurgu-senaryo-vs. 0)

Mesaj  kontrgerilla Cuma 25 Ocak 2008, 06:32

değişik

road runner çizgi filmlerinde lur bu şekilde olaylar

tebrikler :byebye-:
kontrgerilla
kontrgerilla
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci

Mesaj  Joker Cuma 25 Ocak 2008, 08:46

Güzel Numan güzel.. devam.. (gerçi bunu 2. kez izliyorum ya neyse Smile ) Diğer çalışmalarını da yavaş yavaş paylaş burada bence. daha birçok denemelerin var biliyorum... yeni çekeceğiniz filmi de artık çekin de meraktan çatlamayayım burada Smile dayımlara selamlar bu arada...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  beetirim Cuma 25 Ocak 2008, 10:01

HeartBreaker demiş ki:Güzel Numan güzel.. devam.. (gerçi bunu 2. kez izliyorum ya neyse Smile ) Diğer çalışmalarını da yavaş yavaş paylaş burada bence. daha birçok denemelerin var biliyorum... yeni çekeceğiniz filmi de artık çekin de meraktan çatlamayayım burada Smile dayımlara selamlar bu arada...

A.s. bizde çekimlere başladık.İnşallah yüzümüze bulaştırmadan sonunuda getiririz.
Bu yarı tatilide değerlindirelim dedik. Senin emeğin bende çok büyük çok teşekkür ederim herşey için.MSN de görüşemiyoruz madem...
beetirim
beetirim
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  haziran Cuma 25 Ocak 2008, 18:49

beetirim demiş ki:
HeartBreaker demiş ki:Güzel Numan güzel.. devam.. (gerçi bunu 2. kez izliyorum ya neyse Smile ) Diğer çalışmalarını da yavaş yavaş paylaş burada bence. daha birçok denemelerin var biliyorum... yeni çekeceğiniz filmi de artık çekin de meraktan çatlamayayım burada Smile dayımlara selamlar bu arada...

A.s. bizde çekimlere başladık.İnşallah yüzümüze bulaştırmadan sonunuda getiririz.
Bu yarı tatilide değerlindirelim dedik. Senin emeğin bende çok büyük çok teşekkür ederim herşey için.MSN de görüşemiyoruz madem...

Yeni çekimi sabızsızlıkla bekliyoruz efenim :kahve-:
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  mobidik Paz 27 Ocak 2008, 23:06

Kardeşim,en son Adana'da izleyim dedim bu çalışmanızı ama elektrikler gitti.. :D Kısmette Ankara'da izlemek varmış..
Eğlenceli bir şeyler yapmak istemişsiniz ve sanırım yaparken de eğlenmişsiniz..Emin ol izlerken bizler de eğlendik :D
Hiç kamera hareketi yok yalnız??(webcam ile mi çektiniz bilmiyorum) Kağıdı getiren arkadaşın geri gitmedeki tereddütü de göze batmış..Ama bunlar olacak tabiki..Fikir de bana bir şeyleri anımsattı ama çıkartamadım şimdi doğrusu..Konuyla alakalı olarak da müzik seçimi güzel olmuş..
Daha uzun film datında işlerle görüşmek üzere..Kolay gelsin Numan..
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  beetirim Paz 27 Ocak 2008, 23:42

mobidik demiş ki:Kardeşim,en son Adana'da izleyim dedim bu çalışmanızı ama elektrikler gitti.. :D Kısmette Ankara'da izlemek varmış..
Eğlenceli bir şeyler yapmak istemişsiniz ve sanırım yaparken de eğlenmişsiniz..Emin ol izlerken bizler de eğlendik :D
Hiç kamera hareketi yok yalnız??(webcam ile mi çektiniz bilmiyorum) Kağıdı getiren arkadaşın geri gitmedeki tereddütü de göze batmış..Ama bunlar olacak tabiki..Fikir de bana bir şeyleri anımsattı ama çıkartamadım şimdi doğrusu..Konuyla alakalı olarak da müzik seçimi güzel olmuş..
Daha uzun film datında işlerle görüşmek üzere..Kolay gelsin Numan..

Herşey için teşekkür ederim sen adanaya geldin geri gittinmi? Yoksa daha gelecekmisin?
Yani senin emanet bende :selam-m:
beetirim
beetirim
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli