After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 118 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 118 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Vote_lcapAfter Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Voting_barAfter Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Vote_rcap 
boronzox
After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Vote_lcapAfter Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Voting_barAfter Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü

After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Empty After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü

Mesaj  boronzox Perş. 11 Şub. 2010, 01:35

Selam arkadaşlar.
Bu bölümde After Effects için hazırlanmış ve kullanmakta olduğunuz plug-inleri aşağıdaki şartlar çerçevesinde tanıtabilirsiniz.

1-Plug-in ücretsiz ise kesinlikle konu altında download linki bulunacak.Download linki başka bir foruma yönlendirmeyecek.
2-Ücretliyse kesinlikle paylaşılmayacak.
3-Ne işe yaradığı minimum 3,maximum 8 resimle gösterilecek.
4-Hakkında açıklama yazısı yazılacak.
5-Eklenen resimler tam gözükecek-büyütülme ihtiyacı duyulmayacak.Daha büyük resimler silinecek.Mümkünse de hepsi aşağıdaki örnekteki gibi bir resmin içinde olacak.
6-Bu başlığa kesinlikle yorum yapılmayacak,sadece plug-in tanıtımlarınızı içeren derli toplu mesajlarınız olacak.
7-Tanıtılan plug-in'le ilgili tutorial varsa konu altına iliştirilecek.
8-Plug-inin ismi farklı renkte harflerle yazılacak.Aşağıdaki örneği inceleyebilirsiniz.

Bu 8 kurala uyarak hergün en azından 1 plug-ini buraya eklersek çok yararlı olur diye düşünüyorum.

Aşağıda vermiş olduğum ilk plug-in'i örnek alarak sizler de plug-in ekleyebilirsiniz.

Bu başlıkla ilgili fikir-yorum ve teşekkürleriniz için
"Buraya" tıklayarak konuya yorum yapabilirsiniz.

Tekrar söylüyorum.
Bu konuya yorum yazmak kesinlikle yasaktır.Yorum yapan 1 uyarı alıp yorumu silinecektir.

After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü 592514

Plug-in Preset Nasıl Yüklenir Tutoriali by boronzox

Download

Boyut:25 Mb.
Sunucu:4shared.com
Sesli-Görüntülü (Maximum Kalite)
5.30 dakika
Dosya Şifresi : www.after-effects.tr.cx

Flash Video

Tam ekran izleyiniz.Kalite düşmüyor.
http://blip.tv/dashboard/episode/3263675

En son boronzox tarafından C.tesi 20 Şub. 2010, 20:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü Empty Geri: After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü

Mesaj  boronzox Perş. 11 Şub. 2010, 02:04

Cycore Effects

CC olarak bilinen bu plug-in gerçekten AE'de birçok işi yapmamızı kolaylaştırıyor.
Birbirinden yararlı küçük ayarlayırla birden fazla plug-ini birleştirip güzel birşeyler çıkarabilirsiniz.

Örnek Plug-in Etkileri

After Effects Plug-in Tanıtım Bölümü 2rr6u5i

Üretici Sitesi

Download

Plug-inle ilgili tutorialler için www.videocopilot.net/tutorials sitesindeki derslerin bazılarından yararlanabilirsiniz.Ancak zaten oldukça basit bir settir.

Plug-ini indirdim ama nasıl kullanacağım?

İndirdiğiniz plug-ini önce rar'dan çıkarın.Daha sonra rardan çıkardığınız yerden alıp Bilgisayarım-Program Files-Adobe-Adobe After Effects-Support Files-Plug-ins dizinine ya da After Effects programına sağ tıklayıp "dosya konumunu aç ya da özellikler hedef bul-Plug-ins dizinine atın.After Effects açıksa çalışmaz.Programı kapayıp açmalısınız.

#Not:Yukarıdaki
Plug-ini indirdim ama nasıl kullanacağım? açıklamasını çizgiyle beraber her plug-in açıklamanızın altına iliştiriniz.

boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

- Similar topics