After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 124 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 124 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru Vote_lcapForumumuz Hakkında Önemli Duyuru Voting_barForumumuz Hakkında Önemli Duyuru Vote_rcap 
boronzox
Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru Vote_lcapForumumuz Hakkında Önemli Duyuru Voting_barForumumuz Hakkında Önemli Duyuru Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru

+16
alpi
Hale
baoban
lastturk
gamesturk
boronzox
alicaglikasap
render
Shekerphare
janan
mobidik
olivon
miyojin
ArmedA
emirkaan
haziran
20 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru Empty Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru

Mesaj  haziran C.tesi 23 Ağus. 2008, 16:54

Foruma çeki düzen verebilmek ve daha kaliteli paylaşımların olması adına forumumuza yeni üyelik alımları bir süre durdurulmuştur, ancak yeni üyelerimizin kayıt olabilmeleri için forumumuzdan değerli üyelerimizin referanslarını alabilenler gerçekleştirebileceklertir!

Ayrıca forumda başlıklarda genel anlamda (bahar geçti) yaz temizliğide yapılacaktır, başlıkları silinen arkadaşlarımızın anlayışlarını bekliyoruz ki foruma kayıt olurken bunu kabul etmiş oluyorlar, bunu ilk kayıt sırasında karşılarına gelen forum kurallarında görebilirler!

Ayrıca sürekli çalışma ekleyen arkadaşlarımızın daha kaliteli paylaşım yapmalarını bekliyoruz her çalışmanızı eklemeniz doğru olmayabiliyor, daha kaliteli bir içerik için öncelikle çalışmalarınızda içinize sinen birşeyler var ise paylaşmalısınız, aksi halde bende hergün yeni bir çalışma ekleyebilirim, bunu yapmamamın sebebi bir önceki çalışmamdan daha iyi bir çalışma ortaya koyabilmem ve gelen değerli yorumlarla eksiklerimi görebilmem gerektiğine inanmamdır, ancak istisnai durumlar olabilir ama yine etik olarak mantığa uygun olması koşuluyla!

Ayrıca forumda son zamanlarda gereksiz gerilim dolu mesajların yer alması bizleride çok germeye başladı, bu arkadaşlarımızın isimlerini tek tek teşhir etmemize gerek yok, bunu kendileri ve forumu yakınen takip eden herkes biliyor, onlardan ricamız sıcakların etkisinde kalmadan mesaj yollayabilmeleridir, biraz daha sağ duyu bunun gerçekleşmesine yeterlidir, aksi halde üzülerekte olsa bir çok üyelerimizin şikayetleri yönünde yöneticiler olarak aldığımız kararlarda bu arkadaşlarımızın ilk etapta bir kaç gün istirahate yollanacakları, geldiklerinde tekrarı halinde ise tasfiyelerinin yapılacağı yönünde aldığımız kararlar ciddidir!

Daha kaliteli bilgi paylaşımlarında yolumuza devam edebilmemiz dileklerimizle!

Ayrıca yeni domainimize geçişte bu bilgilerin ışında yola devam edilecektir.

En son haziran tarafından C.tesi 23 Ağus. 2008, 19:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru Empty Geri: Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru

Mesaj  emirkaan C.tesi 23 Ağus. 2008, 16:59

"Daha kaliteli bilgi paylaşımlarında yolumuza devam edebilmemiz dileklerimizle!"

Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Umarım herkes için daha faydalı olur ki olacağını umud ediyorum...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  ArmedA C.tesi 23 Ağus. 2008, 17:34

Evet arkadaşlar forum herkesinde bildiği gibi son dönemde biraz dağıldı ve bu değişime ihtiyaç vardı kimsenin kırılmasını istemiyoruz ama maalesef uyarılar olacak herkese hayırlı uğurlu olsun bundan sonra daha kaliteli ve daha güzel bir forumumuz olacak
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Mesaj  miyojin C.tesi 23 Ağus. 2008, 18:30

hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden. umarım daha güzel ve daha kaliteli bir forum olur...
miyojin
miyojin
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Öğrenci

Mesaj  Misafir C.tesi 23 Ağus. 2008, 18:34

Adminim hatırlarsınız ilk geldiğim gün konuşmuştuk yeni bir domaine taşınmak ile ilgili.eğer kodlama ile ilgili yada forum kurumyla ilgili ihtiyacnız olursa size yardım etmek benim için büyük şeref olur
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  olivon C.tesi 23 Ağus. 2008, 18:39

Hadi hayırlısı arkdaşlar. Benimde hatam kusurum olduysa, oluyorsa affaola.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  mobidik C.tesi 23 Ağus. 2008, 19:06

Gerçekten ben de bazı durumlardan inanın sıkılmaya başlamıştım. Ve birazcık da olsa forumdan kendimi dışarda tutmaya çalıştım. Kendi adıma kimin kalbini kırdımsa, kime uygunsuz bir laf ettimse, kime saygısızlık ettimse özür dilerim. Bunda büyük küçük ayırt etmem. Özür dileyebilmek bir erdemdir bana göre..
Yeni kararlar, yeni ortam herkese hayırlı ve uğurlu olur. Bu konuda referans olarak bizlere de büyük grev düşmektedir.
Umarım daha güzel bir forum ortamına kavuşuruz.
Bir söz vardı.. Immmm.. Şöyle bi şeydi sanırım.. Temiz bir ülke istiyorsak önce herkes kendi evinin önünü süpürmeli diye bir şeydi. Anladınız siz onu =)
Hayırlı uğurlu olsun ...
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  janan C.tesi 23 Ağus. 2008, 20:22

inşallah forumun hayrına olur
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  Shekerphare C.tesi 23 Ağus. 2008, 20:26

Haziran ağzına sağlık , benim vermiş olduğum kararları yada tepkileri sen az çok biliyorsun en güzelini yapmışsın hayırlısı bakalım.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  haziran C.tesi 23 Ağus. 2008, 20:48

Herşey hepmizin daha iyi bir paylaşım ortamında olabilmemiz adına yapılıyor,

Amacımız zaten hiç bir zaman fazla üyemiz olsun olmadı, çünkü bizim bu forumdan inanın hiç bir kazancımız yada bir çıkarımız yoktur, öyleki sürekli gelen sponsorluk tekliflerine hatta karşılık beklemeyen hatta reklam bile istemeyen tekliflere bile kapalı kaldık kabul etmedik, bizim için önemli olan buradaki dostluklar ve aramızdaki bilgi paylaşımına katkıda bulunan gerçekten çok değerli arkadaşlarımızla bir arada olabilmek ve bu arada paylaşımlarımızda birbirimize ne kadar olabiliyorsak o kadar faydalı olmaya çalışmaktı ki halada öyle,

Yani amacımız sadece yardımlaşma adına bilgi paylaşımı olmasaydı bu yola asla başvurmazdık, az olsun temiz olsun ama oda kaliteli olsun bu bize yeter mantalitesini savunduk hep, ama artık bunun kontrol edilmesi gerektiği kararına vardık ve bu revizyon işlemini gerçekleştirmek zorunda kaldık her ne kadar istemesekte, artık bu ortam gerçek anlamda birşeyler öğrenmek isteyen yeni kullanıcılarımıza açıktır, onlarda ancak aramızdaki bizde güvenleri olan üyelerimizin referanslarını alabildikleri takdirde katılabilecekler,

Malesef aramızda olan bazı üyelerimizde aramızdan ayrılmak zorunda kalacaklar, onlarda foruma amaçları birşeyler öğrenmek değilde başka emelleri olanlar olacaktır, biz bunların kimler olduklarını zaten biliyoruz, yoları buraya kadarmış onlarında, ayrıca az önce 156 kişiyi silmek durumunda kaldım ve devamı ister istemez gelecek.

Bu üyelikleri durdurma kararımızı alalı bir kaç saat olmasına rağmen mailden bana onlarca bunun yanlış olduğunu ve kendilerine haksızlık olduğunu söyleyenler oldu bir kaç kişinin yüzünden gerçekten öğrenmek isteyenlere haksızlık olduğunu söylediler ama bizde cevaben o zaman refarans alabildiğiniz takdirde üyeliğiniz kabul edilecektir dedik ama umarım gerçekten öğrenmek isteyenleri anlamak adına güzel bir filtre sistemi ile tespit edip (yada bu bir kaç deneme süresi günü ile olabilir) sonrasına karar verilebilir ama zamana bırakıyoruz ve dengeyi bir şekilde kurabileceğimizi düşünüyorum.
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  render C.tesi 23 Ağus. 2008, 21:33

Umarım güzel şeyler olur. Gayretinizden dolayı tebrik ederim...
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Her türlü gazoz, kola, bira, şarap, şampanya vs gibi şişeler açılır...
Kullandığınız Programlar : Hemesen, IE, windows media player

Mesaj  alicaglikasap C.tesi 23 Ağus. 2008, 21:37

kaliteli çalışmaların paylaşılması konusunda sizlere katılıyorum.

iki box çizip foruma eklemek saçma bence, kendimizi geliştirip, iyi bişeyler ürettikten sonra paylaşmalıyız.

yönetime soru: çalışmalarımızın kaliteli veya paylaşılabilir seviyede olduğunu nasıl anlayacaz?
moderatörlerimizden yada adminden onaymı almalıyız?
özelden mesaj yada özel bir onay sistemimi yapacaksınız?

yeni üye olacak şahıs, forumda kimseyi tanımıyorsa, nasıl üye olacak bunu anlamadım. bence yeni üyeliklerde referans olayı olmamalı.

özel sorunlarımdan dolayı forumdan bir süre uzak kaldım, bir süre daha uzak kalacağım. (forumla alakalı değil:)
forumda biyerlerde gerginlik olmuş nerde bilmiyorum,
iletişim kurarken birazdaha dikkatli olursak bu sorunda ortadan kalkacaktır,
konuya cevap verirken veya yapılan işi eleştirirken, yıkıcı değil yapıcı olmalıyız,
hataları söyleyip, olması gerekeni, nasıl yapacağını anlatmamız doğru olur diye düşünüyorum.

kolay gelsin arkadaşlar.
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

Mesaj  mobidik C.tesi 23 Ağus. 2008, 21:41

Referans işi gerçekten nasıl olacak? Yani birisi diyelim ki bana kendini tanıtmak istiyor.. Ama bana nasıl ulaşacak ki =) Zaten yeterince başımız ağrıyor.. Valla profilimden sildim msn adresimi.. Ekli olanlarla da muhabbetimiz iyi :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  boronzox C.tesi 23 Ağus. 2008, 22:32

Çok iyi oldu bu bence
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  Misafir C.tesi 23 Ağus. 2008, 23:24

bu kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum..benimde bi kaç sözüm olacak...özellikle hazirana....

öncelikl kim olursa olsun büyük puntolarla veya hacimli köşeler açılmamalı kimseye, isterse 1.numaralı dizaynır olsun..bundan aşırı rahatsızlık duyuyorum...herkes ilmiyle kendini ispatlar...

ikincisi açılan konularda konunun özünden uzaklaştırılırsa o konuyu kapatmak senin işin..bu en zor kısım..bunula ilgili ehil editörler bulmalısın, yoksa zoraki editörler getirmemelisin....çünki sonu felakete gidiyor...

üçüncüsü sitedeki bilgi akışını hızlandıracak insanlar editör olmalı..kendi dalındada olsa...yoksa editör bulma...

sitedeki muhabbet hiyerarşisinde senin bir bayan olman büyük avantaj..erkeklere kalsaydı bu site çoktan çökerdi..kimseye fazladan hayran gibi milim yaklaşma...bu sözlermi yanlış anlamamalısın çünki sende daha gençsin bazı büyük köşeler ve puntolar yüzündende seni de eleştirmiştim...

şu an aklıma bunlar geldi....bu site bilgi akışı iyi olursa iyi işler çıkarsa bu site internetteki after camiasında oldukça öne çıkıp dikkat çekecek bunu biliyorum...
Anonymous
Misafir
Misafir

Forumumuz Hakkında Önemli Duyuru Empty hayırlısı

Mesaj  gamesturk C.tesi 23 Ağus. 2008, 23:26

Bu yeni sistemin getirilmesi gercekten ii olmus.. cunku ole ne var ne yok diye giren arkadaslar kafasına gore bisey yazamazlar artık..

Herkese hayırlı paylasımlar
gamesturk
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : kamera asistanı

Mesaj  haziran C.tesi 23 Ağus. 2008, 23:44

Ömercim teşekkürler uyarıların için ben kime nasıl davranacağımı bilirim merak etme, sen dahil ;)

Diğer konu referans konusu ise aramızda olan üyelerimizin getireceği üyeler olabilir referans bu şekilde gerçekleşebilir,

Ama inanılmaz eleştriler geliyor sürekli bunun yanlış olduğunu vede sitede olan üyelerimizin referanslarının dışında burada kimseyi tanımayan kimselerin üyelik haklarının ellerinden alındığını düşünenler var, bilemiyorum belkide bu üyelik sistemi için başka bir yolda bulabiliriz şu an bunu düşünmekteyim umarım daha orta yollu bir yol bulabiliriz, amacımız dediğim gibi bol kalabalık ama anlamsız forum olmasındansa az olsun ama kaliteli olsun istiyoruz o bakımdan bu kararı aldık neyse bakıcaz artık belkide üyeler normal şekilde alınabilir ama deneme süresi olabilir ona göre baştan bu kural getirilirse üye olanlarda bunu bilerek üye olurlar sonrasında ise tutuma göre devamı gelir zaten, ayrıca foruma sürekli gelip göz atıp giden başka üyelerde var işte bu üyelerin üyeliklerinin kaldırılmasından başka seçeneğimiz yok sistemimiz başka isim altında üyelik alanların farkına varabilecek şekilde olduğundan bu üyelikler başka isimle tekrar kayıt olsalar dahi hemen uzaklaştırılırlar.

Şu an dediğim gibi orta yolu bulma süreci bakalım pazartesi günü durum neyi gösterecek o zaman sanıyorum daha net bir karar almış olunur.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  lastturk Paz 24 Ağus. 2008, 00:17

Öncelikler gerekli ve önüne geçilmesi gereken bir durumdu...
Umarım herkez için iyi olur...

haziran demiş ki:
Ayrıca yeni domainimize geçişte bu bilgilerin ışında yola devam edilecektir.
:hmmmm2: Birde kafama takıldı sormadan edemiyeceğim...
Şimdi yenibir alan adınamı geçilecek... :hmmmm2: Bu alanın adı ne olacak.. .:alberteinstein
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : :(
Kullandığınız Programlar : 3ds/max + a/e=50

Mesaj  Misafir Paz 24 Ağus. 2008, 00:38

Referans bence doğru bir karar.Çünkü İpi sapı belli olmayan birinin ne yapacağını bilemeyiz. Olmassa 3-4 gün deneme olarak üye olur.

Bir de adminim şöyle bir sorun var düzeltirseniz Sevinirim.
Üye olmayanlar anketlere oy verebiliyor.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  boronzox Paz 24 Ağus. 2008, 00:41

Bana kalırsa isim daha deişik olmalı sonuçta burada sadece AE yok.
Daha çarpıcı bir isim düşünülebilir.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  haziran Paz 24 Ağus. 2008, 00:43

Misafir üyelerede oy vermeyi her konuda açık tutuyoruz tabi ama yarışma için ilk etapta sadece üyelere açmıştık daha sonra orayıda misafir üyelere açtık, bunda bir sorun yok istenirse kapatılabilir tabi sağol uyarı için, ama domain isim önerilerini pm yolu ile söyleyebilirsiniz aklımızda olandan daha iyi ise onu seçeriz.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  baoban Paz 24 Ağus. 2008, 00:45

kesinlikle sana katılıyorum haziran,
kaliteli paylaşımların çoğalması ve forumun yol geçen hanı olmaması için butür bir denetimi kullanmaya karar vermene çok sevindim, zira yeni bi üyede olsam Rolling Eyes paylaşımlarıma yakında başlayacağım aşamadığım küçük bir sorunum var halleder halletmez koyacağım çalışmamı Smile
baoban
baoban
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : halkla ilişkiler
Kullandığınız Programlar : adobe premiere after effect photoshop

Mesaj  Hale Paz 24 Ağus. 2008, 14:43

Şimdiden forum sayfamız ve bizler için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum AMİN Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  alpi Ptsi 25 Ağus. 2008, 14:22

Bu iyileştirmelerle daha da iyi olacağı kesin... Smile
alpi
alpi
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli