After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 112 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 112 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun Vote_lcapEklediğim ses Hakkında Bir sorun Voting_barEklediğim ses Hakkında Bir sorun Vote_rcap 
boronzox
Eklediğim ses Hakkında Bir sorun Vote_lcapEklediğim ses Hakkında Bir sorun Voting_barEklediğim ses Hakkında Bir sorun Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Eklediğim ses Hakkında Bir sorun

3 posters

Eklediğim ses Hakkında Bir sorun Empty Eklediğim ses Hakkında Bir sorun

Mesaj  magie Paz 03 Ağus. 2008, 02:10

Arkadaşlar merhaba, ben edius 4.5 kullanıyorum. Elimdeki görüntüye müzik ekledim ve altına da konuşma yaptım. Yalnız müzik çok yüksek ve ses de bir o kadar düşük. Ses duyulmuyor bile. Ben audio filter'daki ses filitrelerini uyguladım ama banamısın demiyor. low pass filter uyguladım yüksek olan sese, düşük olan sese de high pass filter uyguladım, grafic ekolayzırını ötekini uyguladım, hiçbiri olmuyor. Sizden isteğim, mikrofonla yaptığım konuşma yüksek müzikte alçak hatta kısık bir sesle çıkması. Bunun nasıl olacağını söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.
magie
magie
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : montaj programı

Eklediğim ses Hakkında Bir sorun Empty Geri: Eklediğim ses Hakkında Bir sorun

Mesaj  haziran Paz 03 Ağus. 2008, 03:52

Aslında edius konusunda alpi daha iyi cevap verir ama ben basitçe söyleyim ses layerini açtığın zaman ortada bir çizgi görürsün PR deki gibi onu aşağı indirirsen ses kısılır yukarı çıkarırsan yükselir ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Eklediğim ses Hakkında Bir sorun Empty Cevap

Mesaj  magie Paz 03 Ağus. 2008, 21:23

Arkadaşım sağol. O dediğini yaptım pek bir faydası olmadı ama gene de çok az da olsa yükseldi. Ama grafik ekolayzır ile sesi istediğim seviyeye getirdim. Tekrar kontrol edeceğim burayı eğer bildiğiniz başka yöntemler varsa yazın öğrenelim. Tekrar teşekkür ederim. Sağolun.
magie
magie
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Paz 03 Ağus. 2008, 21:31

magie demiş ki:Arkadaşım sağol. O dediğini yaptım pek bir faydası olmadı ama gene de çok az da olsa yükseldi. Ama grafik ekolayzır ile sesi istediğim seviyeye getirdim. Tekrar kontrol edeceğim burayı eğer bildiğiniz başka yöntemler varsa yazın öğrenelim. Tekrar teşekkür ederim. Sağolun.

Şu anda alpi Edius konsunda dersler hazırlıyor yakında ekleyecektir takip edersen görebilirsin ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Eklediğim ses Hakkında Bir sorun Empty Cevap

Mesaj  magie Çarş. 06 Ağus. 2008, 00:30

Merak ile bekliyorum. Teşekkürler.
magie
magie
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  alpi Çarş. 06 Ağus. 2008, 13:32

magie sesi nasıl kaydettin? nasıl bir mikrofon ve yazılım kullandın?
alpi
alpi
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : montaj
Kullandığınız Programlar : Final Cut Pro, Edius 3.6-5, AE, Photoshop, Maya 2008

- Similar topics