After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 110 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 110 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_lcapPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Voting_barPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_lcapPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Voting_barPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

+4
boronzox
haziran
designer
mobidik
8 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Beğenilme Oranı

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_lcap22%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_lcap67%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_rcap 67% 
[ 6 ]
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_lcap0%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_lcap11%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 9
Back

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Empty Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

Mesaj  mobidik Cuma 27 Haz. 2008, 23:54

Konunun ilk mesajı :

4 yıllık üniversite hayatımızın 3 yılını geçirdiğimiz eve ilk olarak bu penceredeki kiralık yazını okuyarak bakmıştık.. Karşıdaki kaldırımda yaklaşık 4-5 dakika Alper Dutkin arkadaşım ile oturup öylece izlemiştik evi..Hayal kurmuştuk.. Yine haziran aylarıydı...
Şimdi ise yine haziran ayında yine o penceren bakıyorum. Ama son kez.. Bu sefer ayrılık zamanı geldi.. Evimizden çıkıyoruz.. İlk gün gibi ordan, bu sefer ilk oturduğumuz yere 4-5 dakika bakmak istedim..
Sizleri sıkabilir ama bizim için anlamlı bir video oldu..
Bu küçük video ev arkadaşlarım Alper Dutkin, Semih Eren ve İbrahim Atlı'ya armağan olsun.
Onları gerçekten seviyorum...
Erdem Levent
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Empty Geri: Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

Mesaj  boronzox C.tesi 28 Haz. 2008, 02:28

Ne güzel yine sizin çevreniz var.Benim etrafımda bu işleri seven kimse yok.Kimse çalışmka istemiyor anca konuşuyorlar.Keşke birileri olsa da birşeyler yapsak.Şimdi 2 kişilik bi kadroda bir animenin after üzerine kurulu efektlerini yapıyorum.Yarın başlayacağım da hazırlık bugün işte,bir yandan da ders hazırlıyayım bari.Umarım bunca şeyi boşa öğrenmiyorumdur,yani bu işlerden para kazanmayı çok istiyorum ve bu işten para kazanırsam ilk kazandığın parayla yoksul bir çocuğa bir kucak dolusu çukulata alıcam.
Giysi filan al dersiniz belki ama bir çocuğu en çok çukulata mutlu eder.Ya da oyuncak,yoksa istediğin kadar kazak al.Herneyse konu sapıtmasın :D

Bu arada haklısınız adminim örneğin gora filmi ne zaman başladı reklamlara ohoooo :sıcak:

İyi geceler erdem abi Sleep
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) - Sayfa 2 Empty Geri: Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 03:26

mobidik demiş ki:Zaten Baha Hocam, ekip falan kalmadı bende.. Yani arkadaşlarım yardım ediyordu.. Ama hikayeye ekleme çıkarma kısmında ve oyuncu olarak.. Yani geri bütün işleri ben yapıyordum.. Bu bile güzeldi.. Malumunuz "Pencere ve Biz"de de anlattığım gibi artık o arkadaşlarım da yoklar.. Herkes ayrı köşeler gidiyor.. Artık yeni bir ekip kurmak nasip olur mu bilmem..
Memelekete gideyim, bir tripod alacam ve Köyümde, Toroslarda deneysel-belgesel gibi işler yapmak istiyorum..
Adana'da olursam eğer orada tanıdığım insanlar olacak.. Melela Numan(beetirim) bunlardan birisi..

Güzel işler yaparız da umarım, burda hep beraber izleriz.. Yorumlarız.. Paylaşmak o kadar hoşuma gidiyor ki..

Yarın sınav var KPSS.. Ben yavaştan yatayım.. İyi geceler.. Yazılanlar çok güzeldi.. =)

Numan benim kuzenim. Iyi cocuktur, yetenekli ve azimli bir cocuk. Eger Adana'da olursan muhakkak beraber birseyler yaparsiniz. Iki kamerayla farkli acilardan cekilmis guzel filmler cikarabilirsiniz gibime geliyor...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 03:50

boronzox demiş ki:Ne güzel yine sizin çevreniz var.Benim etrafımda bu işleri seven kimse yok.Kimse çalışmka istemiyor anca konuşuyorlar.Keşke birileri olsa da birşeyler yapsak.Şimdi 2 kişilik bi kadroda bir animenin after üzerine kurulu efektlerini yapıyorum.Yarın başlayacağım da hazırlık bugün işte,bir yandan da ders hazırlıyayım bari.Umarım bunca şeyi boşa öğrenmiyorumdur,yani bu işlerden para kazanmayı çok istiyorum ve bu işten para kazanırsam ilk kazandığın parayla yoksul bir çocuğa bir kucak dolusu çukulata alıcam.
Giysi filan al dersiniz belki ama bir çocuğu en çok çukulata mutlu eder.Ya da oyuncak,yoksa istediğin kadar kazak al.Herneyse konu sapıtmasın :D

Bu arada haklısınız adminim örneğin gora filmi ne zaman başladı reklamlara ohoooo :sıcak:

İyi geceler erdem abi Sleep

Arkadasim sen de amma negatif bakiyorsun hayata. Kimse sevmez boyle duygu somurulerini. Bak ne guzel iki kisilik proje yapiyormussun. Daha ne istiyorsun. Onu bulamayanlar da var. Bak bana, kimse yok burada calisacagim ama hala pozitif bakip tek basima da isler yapmayi planliyorum.
Her okudugum konu basliginda senin hayata karsi aglayan yorumlarini goruyorum. Biraz neselen. Elindekilerin kiymetini bil, onu bulamayanlar da var sonucta.

Bu isten para kazanmaya baslamak icin acele etme. Daha yasin kucuk. Zamani geldiginde cok sey ogrenmis olacaksin ve daha iyi isleri yapacak durumda olursun.. Sabir cok onemli...

Saygilar,
Baha
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  boronzox C.tesi 28 Haz. 2008, 03:53

Yok abi estafurullah ve elhamdilüllah.Ben yanlış anlattım herhalde ama keşke daha iyi bir kameram olsaydı diyorum.Çok güzel senaryolar var kafamda çekememek deli ediyor beni.
Yoksa ben mp4 camerayı PC mönitörünün koruyucu camının arasına sıkıştırarak tripot görevi gördürdüğüm çekim günlerimi de hatırlıyorum.Allah hepimize kolaylık versin.
İnşallah birgün sizler gibi olurum Baha abi.
Benden de sana saygılar.
Engin...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 03:59

boronzox demiş ki:Yok abi estafurullah ve elhamdilüllah.Ben yanlış anlattım herhalde ama keşke daha iyi bir kameram olsaydı diyorum.Çok güzel senaryolar var kafamda çekememek deli ediyor beni.
Yoksa ben mp4 camerayı PC mönitörünün koruyucu camının arasına sıkıştırarak tripot görevi gördürdüğüm çekim günlerimi de hatırlıyorum.Allah hepimize kolaylık versin.
İnşallah birgün sizler gibi olurum Baha abi.
Benden de sana saygılar.
Engin...

Anliyorum fakat dedigim gibi daha pozitif yaklas.. Ayrica guzel senaryolar secmek icin kamera en onemli unsur degil ;) onemli olan guzel senaryolari cekebiliyor olmak. Bazen guzel gordugumuz sey baskalari tarafindan hic begenilmeyebilir cunku duzgun cekememis veya anlatamamis olabiliriz... Unutma kamera bir arac guzel cekimler icin, amac degil...
Eminim guzel isler yapacaksin sen de... Beklemedeyiz ;)
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  boronzox C.tesi 28 Haz. 2008, 04:03

Saolun varolun hocam bu gazla benzin istasyonu bile açarım artık ben cheers cheers cheers
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  ArmedA C.tesi 28 Haz. 2008, 08:46

Mobidik iyi bilirim bende evinden ,ev arkadaşlarından, o havadan kopmanın nasıl birşey olduğunu bu filme baktıkça duygulanıp iç çekeceksiniz, geçip giden 4 yıla değil o 4 yıl boyunca doya doya yaşanan dostluğa hep özlem duyacaksınız ev arkadaşlarımın hepsini göndermiştim otobüslerine bindirip ve en son ben dönecektim arkadaşlar gitti ve ben o bomboş eve geri geldim eşyalarımı almak için eve girdiğimde kendimi uçsuz bucaksız bir çöle düşmüş gibi hissettim gerçekte hiç kimse yoktu ama ben baktığım heryerde birilerini görüyordum. Güzel çalışma tebrikler
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Mesaj  Hale C.tesi 28 Haz. 2008, 11:55

Ya ben çok duygusalım yaaa inanın varya bu konuyla ilgili duygularınızı düşüncelerinizi vesayre paylaştınızya benim hem hoşuma gitti hemde ay boş verin şimdi konuşursam uzar gider onun için bu konuyla ilgili fazla birşeyler yazmadan bukadarla duygu ve düşüncelerimi sizlerle paylaşıp bitiriyim istedim :cry: Smile ;)

Emeğine sağlık tebrik ederim bu arada Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 17:15

ArmedA ve Hale'ye de yaptıkları yorumlardan ötürü teşekkür ederim..
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale C.tesi 28 Haz. 2008, 17:21

Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  designer C.tesi 28 Haz. 2008, 23:16

mobidik demiş ki:Panasonic Nv-Gs 180 hocam,

https://aftereffects.catsboard.com/kameralar-ve-dioer-ekipmanlar-f46/panasonix-nv-gs180-t557.htm

burada var, bakabilirsin ;)

Not: Anket eklemeyi unuttuğum için özür dilerim :D

Kamerayi cok begendim hayirli olsun:)
iyi bir kamera secmissin
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 23:22

O zamanlar kamera için çok araştırdım.. Panasonic'in ucuz ve iyi ürünleri olduğunu anladım ve parama en uygun olanını seçtim.. Sağolsun netten birçok insan bana yardımcıl oldu.. Daha iyi bir kamera alabilirdim ama bilgisayarı da alınca (ki bilgisayarlar bu kadar ucuz değildi, 2 milyar para verdim) sevgili NV-Gs180 kameramın sahibi oldum.. Geçinip gidiyoruz.. :friends-:
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  designer C.tesi 28 Haz. 2008, 23:24

mobidik demiş ki:O zamanlar kamera için çok araştırdım.. Panasonic'in ucuz ve iyi ürünleri olduğunu anladım ve parama en uygun olanını seçtim.. Sağolsun netten birçok insan bana yardımcıl oldu.. Daha iyi bir kamera alabilirdim ama bilgisayarı da alınca (ki bilgisayarlar bu kadar ucuz değildi, 2 milyar para verdim) sevgili NV-Gs180 kameramın sahibi oldum.. Geçinip gidiyoruz.. :friends-:

Mobidik sende pc mi var yoksa notebook mu

birde bu video orjinal cekimmi yoksa bi programla HD effect i mi verdin yani netlestirdinmi
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 23:26

designer demiş ki:
mobidik demiş ki:O zamanlar kamera için çok araştırdım.. Panasonic'in ucuz ve iyi ürünleri olduğunu anladım ve parama en uygun olanını seçtim.. Sağolsun netten birçok insan bana yardımcıl oldu.. Daha iyi bir kamera alabilirdim ama bilgisayarı da alınca (ki bilgisayarlar bu kadar ucuz değildi, 2 milyar para verdim) sevgili NV-Gs180 kameramın sahibi oldum.. Geçinip gidiyoruz.. :friends-:

Mobidik sende pc mi var yoksa notebook mu

PackardBell marka dizüstü bilgisayarım var.. Nazar değmesin =)
Bu videoyu sadece Premierde "level" effecti ile renk tonunu ayarladım.. Çok az da "tint" effecti verdim.. Başka hiçbir şey yok..
Bilgisayara da usb kablosuyla, kameranın kendi programı ile attım.. Kalite kaybı bile olmuş olabilir :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics