After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 132 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 132 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_lcapPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Voting_barPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_rcap 
boronzox
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_lcapPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Voting_barPencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

+4
boronzox
haziran
designer
mobidik
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Beğenilme Oranı

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_lcap22%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_lcap67%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_rcap 67% 
[ 6 ]
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_lcap0%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_lcap11%Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Vote_rcap 11% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 9
Back

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Empty Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

Mesaj  mobidik Cuma 27 Haz. 2008, 23:54

4 yıllık üniversite hayatımızın 3 yılını geçirdiğimiz eve ilk olarak bu penceredeki kiralık yazını okuyarak bakmıştık.. Karşıdaki kaldırımda yaklaşık 4-5 dakika Alper Dutkin arkadaşım ile oturup öylece izlemiştik evi..Hayal kurmuştuk.. Yine haziran aylarıydı...
Şimdi ise yine haziran ayında yine o penceren bakıyorum. Ama son kez.. Bu sefer ayrılık zamanı geldi.. Evimizden çıkıyoruz.. İlk gün gibi ordan, bu sefer ilk oturduğumuz yere 4-5 dakika bakmak istedim..
Sizleri sıkabilir ama bizim için anlamlı bir video oldu..
Bu küçük video ev arkadaşlarım Alper Dutkin, Semih Eren ve İbrahim Atlı'ya armağan olsun.
Onları gerçekten seviyorum...
Erdem Levent
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Empty Geri: Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

Mesaj  designer C.tesi 28 Haz. 2008, 00:00

Cekim süper olmus Erdem cok net hangi kamerayla cektin resmini yollarmisin
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker

Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim) Empty Geri: Pencere ve Biz (Kısa Film değil ama paylaşmak istedim)

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 00:03

Panasonic Nv-Gs 180 hocam,

https://aftereffects.catsboard.com/kameralar-ve-dioer-ekipmanlar-f46/panasonix-nv-gs180-t557.htm

burada var, bakabilirsin ;)

Not: Anket eklemeyi unuttuğum için özür dilerim :D

En son mobidik tarafından C.tesi 28 Haz. 2008, 00:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran C.tesi 28 Haz. 2008, 00:05

Bence kurgu çok güzel, şimdi bunda kurgumu var diyenleri duyar gibiyim ama farklı bir tarz olmuş ve izlerken bende müziğinde etkisiyle (müzik çok iyi seçilmiş) kendimce başka hayallere gittim,

Ama teknik açıdan bir kaç şey söylemek istiyorum, renkler çok iyi, color correktion gerçekten fena değil,

Ama sonda akan yazının renginin beyaz seçilmesi doğru bir seçim ama yazının aktığı sahnede beyaz olduğunda patlamış ve okunurluğu zayıflatmış, sonra üstten ve alttan videoyu kesmişsin ama bu seferde akan yazılar kesilen noktadan kaybolmamış üstüne çıkmış,

Tebrik ederim haricinde çok güzel ve beğendim.

En son haziran tarafından C.tesi 28 Haz. 2008, 00:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox C.tesi 28 Haz. 2008, 00:07

Erdem abi duyguların müzikle birleşip filme işlemiş resmen ya :cry:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  Shekerphare C.tesi 28 Haz. 2008, 00:08

Valla onu bunu bilmem ama sondaki metin benide çok duygulandırdı , eline sağlık Erdem.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 00:13

Teşekkür ederim haziran.. Biliyorsun forumda başlık da açtım.. Tittle'da sorun yaşadım.. Onla uğraşayım derken senin söylemen ile farkettiğim hatayı yapmışım.. Kaşların üstünde kalmış yazı.. Dikkatten kaçmış.. Ama hiç olmazsa yazı oralarda daha iyi okunuyor.. Yani artısı da olmuş istemeden..
Bu videoda sadece "level" effectini uyguladım.. Bence fazlasına gerek yok.. Onu göz kararı iyi ayarladınız mı bir de içerisine girip "green,red,blue" ayarları ile hafif hafif oynadınız mı çok güzel oluyor.. Birazcık da "tint" effecti var çalışmada..

Gerçekten "shekerphare" ve "boronzox" bunu Premiere de montajlarken göz yaşlarıma hakim olamadım.. O ilk günü hala hatırlıyorum.. Hatta "Kiralık" yazısı hala duruyor balkonda.. Öyle işte.. o duyguyu aktarabildimse size ne mutlu bana..

Size de teşekkür ederim...
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox C.tesi 28 Haz. 2008, 00:23

Ahh abi ah sevdiklerinden kopmanın nasıl bir his olduğunu öyle bi bilirim ki...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 00:43

Renk ve kontrast ayarlari gercekten guzel olmus. Ama ben de Haziran'a katiliyorum akan yazi konusunda...

Saygilar,
Baha
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 00:46

HeartBreaker demiş ki:Renk ve kontrast ayarlari gercekten guzel olmus. Ama ben de Haziran'a katiliyorum akan yazi konusunda...

Saygilar,
Baha

Sağolasın Baha Hocam.. Yazı hakkında da açıklamayı yukarda bulabilirsin =) Yaptık bir hata.. Ama her hatada ders çıkartıyorum.. Acele işe şeytan karışır.. Bu hatadan çıkan ders :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 01:35

mobidik demiş ki:
HeartBreaker demiş ki:Renk ve kontrast ayarlari gercekten guzel olmus. Ama ben de Haziran'a katiliyorum akan yazi konusunda...

Saygilar,
Baha

Sağolasın Baha Hocam.. Yazı hakkında da açıklamayı yukarda bulabilirsin =) Yaptık bir hata.. Ama her hatada ders çıkartıyorum.. Acele işe şeytan karışır.. Bu hatadan çıkan ders :D

Evet bir isi aceleye getirdigin zaman muhakkak ozensiz ve olmasi gerektiginden daha az iyi sonuc cikiyor. Bir sonraki calismalarini bekliyorum. Kisa film cekenleri severim bir kisa filmle ugrasan biri olarak.

Hatta yakinda da.... :fiskos--:
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 01:39

Oooo.. Ben biliyorum bir kısafilm geliyor inşallah.. Hadi bakalım beklemedeyiz.. Darısı başımıza..

Benim bu çalışmam için bir not.. Kameranın manuel ayarları ile çektim yaptım ama iyi gibi gelmedi bana.. Biraz daha manuel çekim yapmam gerek sanırım.. Gerçi benim kamerada pek öyle manel özellikler yok ama olsun =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 01:42

mobidik demiş ki:Oooo.. Ben biliyorum bir kısafilm geliyor inşallah.. Hadi bakalım beklemedeyiz.. Darısı başımıza..

Benim bu çalışmam için bir not.. Kameranın manuel ayarları ile çektim yaptım ama iyi gibi gelmedi bana.. Biraz daha manuel çekim yapmam gerek sanırım.. Gerçi benim kamerada pek öyle manel özellikler yok ama olsun =)

Yilbasinda guzel yari profesyonel bir kamera almayi planliyorum. Hayirlisi bakalim... Evet kisa film gelecek yakinda... Ama uzun bir calisma olacak. Cok fazla heyecan yapmayalim. bitmesi en az 3 hafta diyorum. Zaman ve eleman yoklugundan dolayi... Yakinda bir fragman tarzinda intro yapip koyarim...

Manuel ayarlarla cekmek daha zevkli ve daha guzel aci ve kaliteli goruntuler yakalayabiliyorsun. Otomatik cekimlerde bazen istemedigin yerlerde odaklanma olabiliyor. Senin cekimde cok kotu sayilmaz bence. Guzel olmus... Kameran da bir amator icin yeterli ozelliklere sahip...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran C.tesi 28 Haz. 2008, 01:46

Bence Erdem her geçen gün kendisini geliştiriyor, bu çalışmada çok fazla kamera hareketi olmasada fikir değişik ve güzel, önemli olan aynı şeyleri çekmek değil farklı birşeyler yapabilmek zaten.
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox C.tesi 28 Haz. 2008, 01:47

Laptoptaki entegre kamerayla çekim yapıyorum halinize şükredin. Keşke benim de olsa kameram ben de çekmek isterdim film.İyi de rol yaparım ha ağlamak istediğimde ağlayabiliyorum o kadar girerim rolüme.Ama imkan yok işte böyle hayat mı olur?
:cry:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 01:52

haziran demiş ki:Bence Erdem her geçen gün kendisini geliştiriyor, bu çalışmada çok fazla kamera hareketi olmasada fikir değişik ve güzel, önemli olan aynı şeyleri çekmek değil farklı birşeyler yapabilmek zaten.
Kesinlikle katiliyorum. Zaten aslinda farkli seyler cekmek diye birsey yoktur. Herkes ayni seyi ceker ama farkli acilardan ele aldiginda, farkli acilardan cekildiginde ozgun ve guzel olur. Her kes ask, savas, aksiyon...vs. filmi ceker. Ama farkli yonleriyle bakabilenler ve izleyiciye bunu gosterip hissettirebilenler daha basarili olmustur. Erdem de kamerasina sadece durak goruntusu almis ama o goruntuye farkli bir anlam ve anlatim katabilmis verdigi pencereden bakis acisiyla...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 01:53

Valla aklımda güzel bir kamera var ama tabi para lazım.. Şu Kadir Köymen'in 35mm projesini merakla bekliyorum.. Bakalım bizim gibi el kamerası olanlar için çok güzel bir çalışma olacak sanırım.. Yakında TENEKE grubu ile bir parçaya klip çekeceklermiş ve ilk görüntüler çıkacakmış ortaya(yani bizim göreceğimiz ilk görüntüler).. Canon Hv30'un da siyah modeli çok hoşuma gitti.. Neyse..

Baha hocam, fragmanı filmden önce çekmek riskli olmuyor mu? Filmi çekip aradan seçmek daha iyi değil mi??

Haziran güzel sözlerin için de teşekkür ederim.. Sağol =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 01:56

boronzox demiş ki:Laptoptaki entegre kamerayla çekim yapıyorum halinize şükredin. Keşke benim de olsa kameram ben de çekmek isterdim film.İyi de rol yaparım ha ağlamak istediğimde ağlayabiliyorum o kadar girerim rolüme.Ama imkan yok işte böyle hayat mı olur?
:cry:
Engin olaya şu yönden bak bir de.. Ben senin yaşındayken bilgisayarı bırak telefona bile sahip değildim.. ;)
Hep boş tarafından bakma abicim ;)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 01:58

mobidik demiş ki:Valla aklımda güzel bir kamera var ama tabi para lazım.. Şu Kadir Köymen'in 35mm projesini merakla bekliyorum.. Bakalım bizim gibi el kamerası olanlar için çok güzel bir çalışma olacak sanırım.. Yakında TENEKE grubu ile bir parçaya klip çekeceklermiş ve ilk görüntüler çıkacakmış ortaya(yani bizim göreceğimiz ilk görüntüler).. Canon Hv30'un da siyah modeli çok hoşuma gitti.. Neyse..

Baha hocam, fragmanı filmden önce çekmek riskli olmuyor mu? Filmi çekip aradan seçmek daha iyi değil mi??

Haziran güzel sözlerin için de teşekkür ederim.. Sağol =)
Fragman daha cok intro tarzi birsey olacak. Hani filmin cekimine baslandigini belirten bir nevi reklam ve motivasyon araci olarak. Hani yapayim ki kendimi motive etmis olurum. Intro daha cok efektlerden ve fotograflardan olusacak...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 02:03

Evet Hocam.. O film çekme aşamasında ve öncesinde o motive edici ışığı yakalamak çok önemli.. İnsanı 1. vitesten 2. vitese geçiriyor :cheesy-: (nasıl bir benzetme olduysa artık) Yok yani kendimden biliyorum.. Şimdi siz benden bu motive edici durumdan sonra bir film bekleyin artık =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran C.tesi 28 Haz. 2008, 02:04

mobidik demiş ki:Baha hocam, fragmanı filmden önce çekmek riskli olmuyor mu? Filmi çekip aradan seçmek daha iyi değil mi??

Riskli olurmu tam tersine reklam açısından iyidir,

Sinemacılarda öyle yapmıyorlarmı zaten günler hatta haftalar öncesinden tanıtımları giriyorlar, aksi halde filmini yayına verir vermez izleyiciyi anında toplamak zor olur ama reklam olursa takip edenler ve ilgilenenler olacaktır, zaten tanıtımdada konunun ayrıntısına girmeden özel kısımlardan biraz vermek yeterli,

Ben senin böcek projendede söylemiştim aslında tanıtımı yapsaydın gelen tepkileride ölçebilirdin ona göre belli başlı ip uçlarıda almış olurdun sonra bunları birleştirerek en son halini ortaya koyabilirdin bu her zaman gereklidir.

En son haziran tarafından C.tesi 28 Haz. 2008, 02:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 02:09

haziran demiş ki:
mobidik demiş ki:Baha hocam, fragmanı filmden önce çekmek riskli olmuyor mu? Filmi çekip aradan seçmek daha iyi değil mi??

Riskli olurmu tam tersine reklam açısından iyidir,

Sinemacılarda öyle yapmıyorlarmı zaten günler hatta haftalar öncesinden tanıtımları giriyorlar, aksi halde filmini yayına verir vermez izleyiciyi anında toplamak zor olur ama reklam olursa takip edenler ve ilgilenenler olacaktır, zaten tanıtımdada konunun ayrıntısına girmeden özel kısımlardan biraz vermek yeterli,

Ben senin böcek projendede söylemiştim aslında tanıtımı yapsaydın gelen tepkileride ölçebilirdin ona göre belli başlı ip uçlarıda almış olurdun sonra bunları birleştirerek en son halini ortaya koyabilirdin bu her zaman gereklidir.

Tamamen katili-yorum ;)
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 02:09

Evet aslında haklısınız.. Filmden önce bir kaç deneme çekimi yapılmalı o çekimlerden çıkan malzeme ile de fragman vb. şeyler yapılmalı.. Yani buna sonuna kadar katılıyorum da işte yapması biraz zaman alıyor.. Bir de iş yarım kalabilir tabiki (bknz. "Kamyonum Devrildi" filmim) Fragmanı veriyorsun millet bekliyor ama film aksilikler yüzünden olmuyor.. "Böcek" filmim de öyle bir kurban oldu işte.. Müzikleri yapacak olan arkadaşım beni hiç sallamayınca film öylece elimde kaldı.. Neyse..
Fragman iyidir, yapılmalıdır.. Hatta öyle bir yapılmalıdır ki seyircinin tam datı damağında kalırken bitirilmelidir =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker C.tesi 28 Haz. 2008, 02:18

mobidik demiş ki:Evet aslında haklısınız.. Filmden önce bir kaç deneme çekimi yapılmalı o çekimlerden çıkan malzeme ile de fragman vb. şeyler yapılmalı.. Yani buna sonuna kadar katılıyorum da işte yapması biraz zaman alıyor.. Bir de iş yarım kalabilir tabiki (bknz. "Kamyonum Devrildi" filmim) Fragmanı veriyorsun millet bekliyor ama film aksilikler yüzünden olmuyor.. "Böcek" filmim de öyle bir kurban oldu işte.. Müzikleri yapacak olan arkadaşım beni hiç sallamayınca film öylece elimde kaldı.. Neyse..
Fragman iyidir, yapılmalıdır.. Hatta öyle bir yapılmalıdır ki seyircinin tam datı damağında kalırken bitirilmelidir =)
Sana tavsiyem daha kucuk gruplarla daha kucuk projelerle ugras tam bir ekip kurana kadar. Eger ekibinin cekirdek kadrosunun sayisi 5'ten asagi ise yani kendini filme adayacak ve her zaman vakit ayirabilecekler 5'ten asagi ise daha kalabalik bir produksiyona girisme.. verdigim rakam ornek olarak verilmistir. bu 2 de olur 15 de olur...
Benim en son cektigim kisa filmde toplamda 10'un uzerinde bir ekip calisti. Ama bu filmi cekmeden once alinan egitimler sirasinda bir cok kisa filmcikler cekerek ekibin temel taslarini birarada tutmayi basarmistik. 24 kisi basladik ve sayidustu film cekimlerine kadar. Buna ragmen cekimler 1 ay surdu.. Anlayacagin ekip ne kadar kalabalik olursa o kadar uzun ve zahmetli olur. Sonuc tabii daha haz verici olabilir ama bu hazzi tek basina cekecegin filmlerle de basarabilirsin. Mesela benim hedefim bu yeni filmimi tek basima cekip tek basima oynayip tek basima montajlamak.. Bakalim ne cikacak :D
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  mobidik C.tesi 28 Haz. 2008, 02:26

Zaten Baha Hocam, ekip falan kalmadı bende.. Yani arkadaşlarım yardım ediyordu.. Ama hikayeye ekleme çıkarma kısmında ve oyuncu olarak.. Yani geri bütün işleri ben yapıyordum.. Bu bile güzeldi.. Malumunuz "Pencere ve Biz"de de anlattığım gibi artık o arkadaşlarım da yoklar.. Herkes ayrı köşeler gidiyor.. Artık yeni bir ekip kurmak nasip olur mu bilmem..
Memelekete gideyim, bir tripod alacam ve Köyümde, Toroslarda deneysel-belgesel gibi işler yapmak istiyorum..
Adana'da olursam eğer orada tanıdığım insanlar olacak.. Melela Numan(beetirim) bunlardan birisi..

Güzel işler yaparız da umarım, burda hep beraber izleriz.. Yorumlarız.. Paylaşmak o kadar hoşuma gidiyor ki..

Yarın sınav var KPSS.. Ben yavaştan yatayım.. İyi geceler.. Yazılanlar çok güzeldi.. =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics