After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 122 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 122 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Vote_lcapAteş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Voting_barAteş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Vote_lcapAteş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Voting_barAteş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak)

+7
Hale
TheGodfather (Yasaklı)
Shekerphare
ArmedA
Mavikent
haziran
mobidik
11 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Empty Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak)

Mesaj  mobidik Ptsi 23 Haz. 2008, 01:46

Konunun ilk mesajı :

Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Ate35111

Boyut: 21,4 Mb
Şifre: www.aftereffect.tr.cx
Download: http://rapidshare.com/files/124340110/ate__351__dersi.rar.html

Bugün doğum günüm.. (reklam yapıyom) Canım sıkıldı ders hazırlayayım dedim.. Basit bir ders ve önceden aralarda anlatılmış olmalı.. Yeni başlayanlar için iyi olabilir..
Site reklamı koyamadım.. Camtasia Studio kullanmasını beceremiyorum..
Neyse.. Sanırım devammı gelecek..
İyi seyirler =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Empty Geri: Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak)

Mesaj  mobidik Salı 24 Haz. 2008, 00:00

Bilseydim daha önceden yazardım Janjan'ı...Çünkü ben Janan'ın nickini kendi kendime hep öyle okuyorum.. :D:D:D
Gülmek güzel ama..Güldürmek de =)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak) - Sayfa 2 Empty Geri: Ateş Yapımı.. (Eminim içiniz ısınacak)

Mesaj  Hale Salı 24 Haz. 2008, 00:18

mobidik şimdi forumdan çıkıp yatmaya gidicektimki yazıları okuyunca bi bende birşey yazıp yatmaya öyle gidiyim dedim ve öylede yaptım işte koparmışsın herkezi mobidik birde üstünebilseydim daha önceden yazardım dememişmisin herkez birkeredaha kopucaktır eminim Smile ;)

Evet gülmek güzel ama güldürmekte ne güzel demişsin sen öyle :D Smile ;)

Neyse arkadaşlar ben artık yatmaya gidiyorum ALLAH izin verirse gündüz görüşürüz sizlere iyi geceler diliyorum

Hale ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  boronzox Salı 24 Haz. 2008, 01:00

Allah rahatlık versin diyorum ben de abla.
Eee Erdem Abi artık 1 sene daha yaşlandın,nasıl hissediyorsun?
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  TheGodfather (Yasaklı) Salı 24 Haz. 2008, 11:30

Erdem abi bana ayrıca teşekkür ettiğin için bende sana teşekkür ederim. Bu forumda en çok saydığım ve sevdiğim kişilerden birisin. Yeniden teşekkür ederim.

Ah şimdi ağlıyacağım... :(
TheGodfather (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Bende bilmiyorum.
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects öğrenme aşaması.

Mesaj  BerkanCaliskan C.tesi 02 Ekim 2010, 19:41

Nice senelere, Oldukça başarılı.
BerkanCaliskan
BerkanCaliskan
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : Adobe AFTER EFFECT

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics