After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 83 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 83 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Vote_lcapçok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Voting_barçok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Vote_rcap 
boronzox
çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Vote_lcapçok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Voting_barçok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma

2 posters

çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Empty çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma

Mesaj  cagrizorer Çarş. 04 Tem. 2012, 15:24

arkadaşlar adobe premierede elimde mini dvden capture edilmiş görüntü var. kayıt bir yaka mikrofonu bir de kameranın mikrofondan çift kanal yapılmış. timelineda ses bölümünde tek kanal üstünde 2 seste. bunları nasıl ayıracam?
cagrizorer
cagrizorer
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : kurgu operatörü-kameraman
Kullandığınız Programlar : premiere, ae, avid, final cut, edius

çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma Empty Geri: çok acil yardım!! premiere ses kanl ayırma

Mesaj  Gala1905 Ptsi 07 Ocak 2013, 23:25

cagrizorer demiş ki:arkadaşlar adobe premierede elimde mini dvden capture edilmiş görüntü var. kayıt bir yaka mikrofonu bir de kameranın mikrofondan çift kanal yapılmış. timelineda ses bölümünde tek kanal üstünde 2 seste. bunları nasıl ayıracam?

Capture edilmis olan görüntüye dosyali olan yerde yani tilmeline degil sag tuslayin. Sag tusladiktan sonra Modife tuslayin ve burada kanalrari ayirma imkani olmasi lazim
Gala1905
Gala1905
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : Pazarlama
Kullandığınız Programlar : After Effekt CS5 Pre CS5 PhotoShop CS5

- Similar topics