After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Death Style Wallpaper[alpino] EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Death Style Wallpaper[alpino] EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Death Style Wallpaper[alpino] EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Death Style Wallpaper[alpino] EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Death Style Wallpaper[alpino] EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Death Style Wallpaper[alpino] EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Death Style Wallpaper[alpino] EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Death Style Wallpaper[alpino] EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Death Style Wallpaper[alpino] EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 78 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 78 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Death Style Wallpaper[alpino] Vote_lcapDeath Style Wallpaper[alpino] Voting_barDeath Style Wallpaper[alpino] Vote_rcap 
boronzox
Death Style Wallpaper[alpino] Vote_lcapDeath Style Wallpaper[alpino] Voting_barDeath Style Wallpaper[alpino] Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Death Style Wallpaper[alpino]

2 posters

Beğenilme Oranı

Death Style Wallpaper[alpino] Vote_lcap0%Death Style Wallpaper[alpino] Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Death Style Wallpaper[alpino] Vote_lcap50%Death Style Wallpaper[alpino] Vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Death Style Wallpaper[alpino] Vote_lcap0%Death Style Wallpaper[alpino] Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Death Style Wallpaper[alpino] Vote_lcap50%Death Style Wallpaper[alpino] Vote_rcap 50% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 2
Back

Death Style Wallpaper[alpino] Empty Death Style Wallpaper[alpino]

Mesaj  alpino Çarş. 17 Mart 2010, 18:37

2 resim arasında hangisi daha güzel farkına varamadım.Bu yüzden siz seçin.Hangisi daha güzel?

Death Style Wallpaper[alpino] Eakw7n
Death Style Wallpaper[alpino] 282nfqc

Edit: After Effect de yapılmıştır.2. resimdeki cam efeği hariç.
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Death Style Wallpaper[alpino] Empty Geri: Death Style Wallpaper[alpino]

Mesaj  cRChasch Perş. 18 Mart 2010, 01:04

alpino demiş ki:2 resim arasında hangisi daha güzel farkına varamadım.Bu yüzden siz seçin.Hangisi daha güzel?

Death Style Wallpaper[alpino] Eakw7n
Death Style Wallpaper[alpino] 282nfqc

Edit: After Effect de yapılmıştır.2. resimdeki cam efeği hariç.

Sevgili Alpi Death Style Wallpaper[alpino] Icon_smile bu tür çalışmalarda nelerin bize ait, nelerin bize ait olmadığını belirtmemi gerekir kanaatindeyim. Sanırım merkezdeki kuru kafa benzeri resim sana ait değil Death Style Wallpaper[alpino] Icon_rolleyes (yanılıyor da olabilirim)

Sen çalışmanı ne kadar iyi anlatırsan bizlerde o kadar bilinçli yorum yapma şansı buluruz. Yoksa, bu forumda evvela kendim hiçbir emeğe kayıtsız kalmak istemem Death Style Wallpaper[alpino] 108995
Bence, düşünce olarak göze hoş gelen bir çalışma (özellikle renk seçimlerin) fakat teknik açıdan öncelikle köşelerdeki sert dönüşleri yumuşatmak ve arkaplana oturtmak için biraz feather ister diye düşünüyorum. Açıklama geldikten sonra oyumu kullanıcam Death Style Wallpaper[alpino] 377392
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  alpino Perş. 18 Mart 2010, 10:03

Death Style Wallpaper[alpino] Skull_Brushes_by_mim4y

Bi bu hazır kalanı bana ait.Aslında bunu bir PS dersinden Ae de yaptım.O köşe dönüşlerini AE de mask ile şu basılı tutup yapma olayı ile yapcakdım fakat öyle yapıncı bi bozukluk oluyordu.Tam düzgün ve aralarında 120 derece açı olmuyordu ,):: Feather da katdım katmadım değil.Fakat bu seferda farklı duruma düşüyordu Embarassed
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  alpino Cuma 19 Mart 2010, 11:38

Flood kötü ve iyi birşeydir :-D-: Arkadaşlar iyi kötü bir yorum yaparsanız bende ona göre hatalarımı değiştiririm.Emrah abi yorumu yazdın gittin ya :b12: Adminim siz PS ustası olarak sizdende bir yorum beklerdim doğrusu :D
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

- Similar topics