After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 66 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 66 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Vote_lcapPremiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Voting_barPremiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Vote_rcap 
boronzox
Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Vote_lcapPremiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Voting_barPremiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu

2 posters

Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Empty Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu

Mesaj  bziya Çarş. 25 Haz. 2008, 14:30

Arkadaşlar , Premiere 2.0 'a Export seçeneklerinde , sisteme Conopus Procoder 3 programını kurunca Conopus'un bütün format seçenekleri aktif oluyor ve hem hızlı olması hem format zenginliği bakımından büyük kolaylık sağlıyor fakat 2 gündür uğraşıyorum bir türlü aynı şey Premiere CS3'de olmuyor.Yani Export seçeneklerinde aktif olmuyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim. ( programları sildim , yeniden denedim faydası olması )

Şimdiden çok teşekkürler.
bziya
bziya
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Reklamcılık
Kullandığınız Programlar : after, audition, premiere, photoshop, Illustratör ,Wawelab,

Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Empty Geri: Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu

Mesaj  haziran Çarş. 25 Haz. 2008, 15:42

Sanıyorum CS3 te bu ikisinin aralarında uyuşmazlık sorunu var bende Pro2 de kullanabiliyordum ama CS3 te bendede şu an aktif değiller belki procoderin bir sonraki sürümünü beklemek en doğrusu :kahve-:
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu Empty Geri: Premiere'de Procoder 3 Export Seçenekleri Sorunu

Mesaj  bziya Çarş. 25 Haz. 2008, 16:02

haziran demiş ki:Sanıyorum CS3 te bu ikisinin aralarında uyuşmazlık sorunu var bende Pro2 de kullanabiliyordum ama CS3 te bendede şu an aktif değiller belki procoderin bir sonraki sürümünü beklemek en doğrusu :kahve-:

Adminim teşekkür ederim , işin garibi daha eski versiyonu yani Procoder 2, CS3'e entegre oluyor. Procoder 3'de bunun olması tuhaf , her yolu denedim sonuç alamadım.Araştırmaya devam ediyorum , bir sonuç yakalarsam mutlaka bilgilendiririm.
bziya
bziya
Daha Yeni
Daha Yeni

Kullandığınız Programlar : after, audition, premiere, photoshop, Illustratör ,Wawelab,

Mesaj  haziran Çarş. 25 Haz. 2008, 16:06

bziya demiş ki:
haziran demiş ki:Sanıyorum CS3 te bu ikisinin aralarında uyuşmazlık sorunu var bende Pro2 de kullanabiliyordum ama CS3 te bendede şu an aktif değiller belki procoderin bir sonraki sürümünü beklemek en doğrusu :kahve-:

Adminim teşekkür ederim , işin garibi daha eski versiyonu yani Procoder 2, CS3'e entegre oluyor. Procoder 3'de bunun olması tuhaf , her yolu denedim sonuç alamadım.Araştırmaya devam ediyorum , bir sonuç yakalarsam mutlaka bilgilendiririm.

Bendede Pro Coder 3 versiyonu kurulu demekki bu sürümüde hata var o zaman ama sorunu çözersen banada haber ver bende çözeyim durumu ;) sağol ilgin için :Çakk--:
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  bziya Ptsi 02 Mart 2009, 12:46

haziran demiş ki:
bziya demiş ki:

Bendede Pro Coder 3 versiyonu kurulu demekki bu sürümüde hata var o zaman ama sorunu çözersen banada haber ver bende çözeyim durumu ;) sağol ilgin için :Çakk--:
Kullanmakta olduğum Canopus Procoder v.3.005'te Premiere Pro 2 için destek varmış ve CS3'ü desteklemiyormuş....Son çıkan versiyon olan 3.05.60 ise, kurulumda bu plug-inlerin yüklenip yüklenmeyeceğini soruyor zaten ve sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.... Söylenildiğine göre, CP 3 kullanıp da, premiere'in export özelliğinde CP'den faydalanamayanlar, son sürüm olan v3.05.6 ile yüklenen pluginleri, aynı şekilde klasör oluşturarak atarlarsa, o özellik geliyormuş ve sorunsuzca kullanılabiliyormuş... İhtiyacı olanlar için, sorumluluk almadan (ne olur ne olmaz, CP3 kullanılmaz hale gelir falan), bu paylaşımı yapmak istiyorum (kendim upload ettim).... C:\Program Files\Adobe klasörünün içine Common\Plug-ins\CS3\MediaCore klasörleri oluşturuyorsunuz, yani dizin aşağıdaki şekilde oluyor: C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\CS3\MediaCore Sonra o dizine, rar dosyasının içindeki cm-prc-pr7-PC3.prm ve cm-prc-pr7-PC3_exress.prm pluginlerini atıyorsunuz http://rapidshare.com/files/145286300/cnps_plugins_for_cs3.rar
bziya
bziya
Daha Yeni
Daha Yeni

- Similar topics